Par sevi 60 sekundēs
Cilvēki man piedēvējuši dažādus tēlus.
"Zināšanu eņģelis" un "Krišjāņa Barona Dainu skapis"
Strādājot ar ideju autoriem, spēju salīdzinoši ātri uzdot jautājumus vai sniegt atbildes uz viņu ideju īstenošanas problemātiskajiem jautājumiem. Ātri tādēļ, ka katru gadu dzirdu vairāk kā ~300 dažādas idejas. Biznesa, sociālās, kultūras, izglītības.. tās saturiski ir visdažādākās, tomēr problēmas un risinājumi - sasodīti līdzīgi.
Un vēl - viņi saka, ka man izdodas gribēšanu pārvērst darīšanas enerģijā.
"Mazā zivs ar "spuru"
Pienākot otrai vai trešai "profesionālai jaunībai" (tā parādās pēc 10 000 nostrādātām stundām savā jomā), joprojām turos pie 2 pārbaudītām vērtībām - darīt to, KAS man patīk un tā, KĀ man patīk. Ne vienmēr tas ir vieglākais ceļš, tomēr dienas beigās izrādās - ir tā vērts.
Profesionālās darbības pamatprincips - balanss starp ekonomisko un sociālo aspektu
"Latvijas Robins Huds"
Manas kompetences un pasniegšanas veids ir augstu vērtēti un pieprasīti visu līmeņu publiskajā un privātajā sektorā. Un tieši šī sadarbība nodrošina, ka savus brīvos resursus varu veltīt zināšanu sabiedrības attīstībai tajās vietās, kas nereti ir grūtāk sasniedzmi. Ja man nebūtu ilggadējo sadarbības partneru - to paveikt būtu daudz grūtāk.
Esmu "brīvdomātāja konservatīvo galā un otrādi" - vienlīdz labi jūtos dažādās auditorijās un, ja vien ir izteikta vēlme, varu sniegt pieeju radošajiem kā sastrukturizēt savu "mūzu" sniegumu vai praktiķiem - impulsu radošam lidojumam, kas jebkurai idejai pievienos "garšvielas". Laikam jau esmu atradusi 21.gadsimta garam atbilstošu veidu, kā cilvēkus rosināt pāriet no 'gribēšanas' uz 'darīšanas' fāzi - uzdrīkstēties savu sapni nosaukt par mērķi un doties ceļā uz to.
Uzskatu, ka Latvija joprojām ir Iespēju zeme ikvienam, kas ir gana drosmīgs, lai ļautu izpausties savam "radošajam Džinam" un atmestu latvieša "kāpņu telpas" sindromu. Esmu izmēģinājusi, ko nozīmē domāt un darīt CITĀDI un novēlu ikvienam vēlmi tiekties pēc šīs "uzvaras garšas" - brīvības pār saviem darbiem un lēmumiem.
Dzīve sākas tur, kur beidzas bailes (Ošo).